Поради з користування сайтом

Мета проєкту Дидакта

   

Сьогодні Інтернет став невід’ємною частиною життя. Він є не тільки цінним джерелом інформації, а й зручним засобом комунікації. Комп’ютери проникли в усі сфери діяльності людей, і сучасний освітній процес важко уявити без використання комп’ютера та Інтернету.

Інтерактивне навчання — нагальна потреба всього освітнього процесу.

Видавництво «Ранок» створило проєкт «Дидакта», який надає можливість учням проходити тестування з основних предметів і перевіряти рівень своїх знань.

«Ніяких гаджетів та Інтернету, поки уроки не буде зроблено», — таку фразу часто можна почути від батьків. Наш проєкт, навпаки, присвячений тому, щоб долучити дітей до світу цікавої та корисної інформації, підвищити їхню комп’ютерну грамотність. Вони зможуть здобувати нові знання й займатися самонавчанням із цікавістю. Наш проєкт є другом дитини, який стане їй помічником у навчанні. Нові технології не стоять на місці, тому такий спосіб навчальної діяльності є сучасним, інноваційним та захопливим.

Що пропонує проєкт «Дидакта»?

Проєкт «Дидакта» — це різнорівневі тести для підготовки до контрольних робіт за темами основних шкільних дисциплін. Усі завдання тестів розроблені досвідченими методистами та відповідають змісту чинних навчальних програм. Учні можуть проходити більшість тестів із предметів безкоштовно.

Для вчителів «Дидакта» має свої переваги. Кожен учитель може отримати доступ до результатів учня з кожної теми у зручному табличному вигляді, перевіряти динаміку його успіхів, формувати свої «Класи».

Структура тренувальних контрольних робіт, представлених на сайті, відповідає структурі реальних завдань для перевірки знань, які використовуються в закладах загальної середньої освіти. Контрольні роботи містять тести як закритого, так і відкритого типів (на визначення однієї правильної відповіді, декількох правильних відповідей, запитання на встановлення відповідності та послідовності, запис правильної відповіді).

Проєкт має на меті скоригувати підготовку учнів до контрольних робіт із предметів. Після проходження кожного тесту учень отримує не тільки автоматично підраховану кількість балів, але й розбір завдань, де кольором виділено правильні та неправильні варіанти розв’язання. Тобто учень зможе зосередити увагу на своїх досягненнях і проаналізувати помилки. Деякі тестові завдання, зокрема з математики, містять детальний хід розв’язання.

Кожен учень має свій профіль, де розміщено перелік його курсів, а також результати кожного тесту, завдяки чому зможе стежити за динамікою самонавчання та успіхами.

Отже, проєкт «Дидакта» це проста, зручна і гнучка система підготовки до контролю знань із різних предметів. Відомо, що навчання є найкращою інвестицією в майбутнє, тому ми прагнемо надавати такі освітні послуги, які дозволяють здобувати знання максимально зручно та успішно.

Перед відвідуванням сайту оберіть один з варіантів: